Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Satelit

102,000 €

NOVI SAD.SATELIT.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,217 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

216,050 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,542 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Socijalno

158,500 €

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,866 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Socijalno

229,300 €

• Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Socijalno

226,600 €

• Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

216,000 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Socijalno

151,300 €

• Soba: 2.0
  • 3,690 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Socijalno

229,300 €

• Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

• Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

216,000 €

• Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

• Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

298,400 €

• Soba: 4.0
  • 3,430 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

219,500 €

• Soba: 3.0
  • 3,540 €/m2
  • 62 m2