Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

134,400 €

Prodaja-Novi Sad, Nova Detelinara-48m2, Uknjižen, Parking! ID#9074…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

236,000 €

Prodaja-Lux namešten-Trosoban stan-69m2-Uknjižen! ID#9905…

  • Soba: 3.0
  • 3,420 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu! ID#10798…

  • Soba: 1.5
  • 3,088 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Socijalno

120,000 €

PRODAJA stana 2.0 Socijalno, Novi Sad ID#10830…

  • Soba: 2.0
  • 2,727 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Prodaja garsonjere u blizini Sajma ID#11113…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Detelinara

128,000 €

Prodaja 2.0 stana na Novoj Detelinari ID#11284…

  • Soba: 2.0
  • 2,977 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

229,500 €

Prodaje se-Bulevar Evrope-trosoban stan-76 m2-kod Šeratona.Uknjižen ID#11487…

  • Soba: 3.0
  • 3,020 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Adice

145,000 €

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543…

  • Soba: 4.0
  • 2,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Rađen po meri ODLIČAN 2.0 STAN NA PRODAJU - 42m2-Bulevar Evrope ID#11594…

  • Soba: 1.5
  • 3,333 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

133,500 €

ODMAH USELJIV 2.0 stan na prodaju, PODBARA ID#11673…

  • Soba: 2.0
  • 3,513 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Atraktivna lokacija- komforna nameštena garsonjera 24m2 ID#11700…

  • Soba: 0.5
  • 3,208 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Prodaja-dvosoban-45m2-bulevar patrijarha Pavla ID#11728…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

126,000 €

Prodaja jednosobnog stana u centru ID#11733…

  • Soba: 1.0
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,500 €

Prodaja-dvosoban-53m2-Bulevar Oslobodjenja ID#11737…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

195,550 €

Prodaja stana-dvoiposoban-nov-Kej Garden.Garazno mesto.Uknjižen-useljiv ID#11738…

  • Soba: 2.5
  • 3,621 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

150,000 €

Prodajemo stan sa parking mestom ID#11747…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 50 m2