EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Srbobran Srbobran

90,000 €

Turija,Srbobran, Odlična kuća sa ekonomskim objektima u centru…

  • Soba: 6.0
  • 484 €/m2
  • 186 m2

Zlatibor, Čajetina, Gajevi, 50.30

2,500,000 €

Zlatibor, Čajetina, Gajevi, 50.30 ari - Odlična lokacija od 10 građevinskih parcela za investitore…

  • 497 €/m2
  • 5030 m2

Srbobran Srbobran

38,100 €

Srbobran, Lepa kuća u zelenilu…

  • Soba: 3.0
  • 482 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

104,857 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 47 m2

Srbobran Srbobran

30,900 €

Srbobran, Kipovo, Kvalitetno poljoprivredno zemljište od 3,17 kJ…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

87,500 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa dvoristem…

  • Soba: 2.5
  • 1,750 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

5,000 €

Novi Sad, Novo Naselje - Veternik, Kuća - Lux prazan poslovni objekat sa 10 parking mesta…

  • Soba: 6.0
  • 7 €/m2
  • 720 m2

Novi Sad Veternk

127,182 €

Novi Sad, Veternik, odlican troiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Veternk

109,367 €

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

123,500 €

Novi Sad, Podbara, lep jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

115,005 €

• Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Srbobran Srbobran

110,000 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća sa domaćinskim objektima…

  • Soba: 5.0
  • 759 €/m2
  • 145 m2

Srbobran Srbobran

69,900 €

Srbobran, Odlična renovirana kuća u vojvođanskom stilu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 485 €/m2
  • 144 m2

Srbobran Srbobran

139,000 €

Srbobran, Turija, Stambeno - poslovni objekat na samoj obali kanala DTD…

  • Soba: 3.5
  • 342 €/m2
  • 407 m2

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, le

89,000 €

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, lep jednoipsooban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

Novi Sad, Bulevar oslobodjenja, odličan jednoiposoban stan…

  • Soba: 1.5
  • 3,020 €/m2
  • 49 m2