EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Beočin, Rakovac, Prelepa komforna

195,700 €

Beočin, Rakovac, Prelepa komforna kuća sa divnim pogledom…

  • Soba: 3.0
  • 1,223 €/m2
  • 160 m2

Srbobran Srbobran

67,500 €

Srbobran, Kuća na velikom placu na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 625 €/m2
  • 108 m2

Srbobran Srbobran

86,500 €

Srbobran, Lux renovirana kuća sa direktnim izlazom na reku Krivaju…

  • Soba: 3.0
  • 972 €/m2
  • 89 m2

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno z

69,600 €

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno zemljište od 4 ha 69a 46 m2…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Srbobran Srbobran

79,300 €

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom…

  • Soba: 5.0
  • 472 €/m2
  • 168 m2

Srbobran Srbobran

79,300 €

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom…

  • Soba: 5.0
  • 472 €/m2
  • 168 m2

Srbobran Srbobran

94,760 €

Srbobran, Turija, lepa kuća pored kanala DTD- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 929 €/m2
  • 102 m2

Srbobran Srbobran

102,000 €

Srbobran, Lepa salonska kuća sa posebnim lokalom…

  • Soba: 5.0
  • 540 €/m2
  • 189 m2

Novi Sad, Detelinara, Noviji duplex

117,800 €

Novi Sad, Detelinara, Noviji duplex u mirnom kraju…

  • Soba: 3.0
  • 1,900 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Novo Naselje

155,000 €

Novi Sad, Park Novi, kompletno opremljen jednoiposoban stan-bez ulaganja…

  • Soba: 1.5
  • 3,523 €/m2
  • 44 m2

Srbobran Srbobran

47,000 €

Srbobran, Turija, Useljiva kuća na lepom mestu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 566 €/m2
  • 83 m2

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Novi Sad, Liman 3, Lux cetvorosoban stan na top lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad, Detelinara, kompletno opr

96,000 €

Novi Sad, Detelinara, kompletno opremljena garsonjera sa zakupcem…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Srbobran Srbobran

384,000 €

Srbobran, Poslovni kompleks za razne namene od 1560 m2 zidanih objekata na parceli od 4294 m2…

  • Soba: 10.0
  • 246 €/m2
  • 1560 m2

Srbobran Srbobran

250,000 €

Srbobran - Bečej, Salaš sa izlazom na Beljansku baru i 6.9 kJ poljoprivrednog zemljišta…

  • Soba: 5.0
  • 1,263 €/m2
  • 198 m2