EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Temerin Temerin

211,000 €

Extra kuća sa velikim placem…

  • Soba: 8.0
  • 502 €/m2
  • 420 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Lux stan -Izuzetna Ponuda - Prodaja Stana na Limanu 3!…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Futog

51,500 €

Futog-Odličan Građevinski Plac 499 m2 na Bregu za Kupce Posebnog stila života-065/385 8880…

  • 103 €/m2
  • 499 m2

Irig Vrdnik

193,200 €

Vrdnik-Plac 7500 m2 u blizini Fruške Terme-065/385 8880…

  • 26 €/m2
  • 7500 m2

Irig Vrdnik

154,500 €

Vrdnik-Fantastična Građevinska Parcela 3000 m2 na brdu sa Pogledom na Pavlovačko Jezero za Probrane-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 3000 m2

Irig Vrdnik

278,589 €

Vrdnik-Jazak-Velika Parcela 10800 m2 za kupce sa Posebnim stilom života sa Pogledom na pola Srema-065/385 8880…

  • 26 €/m2
  • 10800 m2

Irig Vrdnik

102,000 €

Vrdnik-*Spuštena Cena*-Lepa Građevinska Parcela 5470 m2 na vrhu sa Pogledom-065/385 8880…

  • 19 €/m2
  • 5479 m2

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u

108,000 €

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u blizini Kompleksa *Fruške Terme*-prilaz je tvrdi put - 065/385 8880…

  • 62 €/m2
  • 1729 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep - troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Temerin Temerin

264,710 €

LUX kuća - Temerin !…

  • Soba: 5.0
  • 966 €/m2
  • 274 m2

Novi Sad Rumenka

1,200 €

Rumenka-Plac 2300m2 pogodan za Parking Kamiona ili Stovarište Građevinskog Materijala-zakup 1200e-065/385 8880…

  • 1 €/m2
  • 2300 m2

Sremska Kamenica Institut

1,200 €

Sremska Kamenica-Extra sređena kuća…

  • Soba: 6.0
  • 8 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2

Sremska Kamenica Institut

120,700 €

Paragovo-Lep Plac u Građevinskoj zoni-065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1674 m2

Novi Sad Podbara

500 €

Podbara- lokal može i kao kancelarija…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 55 m2