EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

300 €

Adice-Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 u Prizemlju-Zakupnina 300e-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

168,000 €

Lokacijska parcela -Adice,437 m2…

  • 384 €/m2
  • 437 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

437,440 €

Novi Sad, Adamovićevo naselje - dva trosobna stana na spratu…

  • Soba: 6.0
  • 3,193 €/m2
  • 137 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

103,000 €

Novi Sad okolina-Ograđena Plantaža 950 stabala Lešnika na Placu od 16000m2…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Institut

398,000 €

Čardak-retko u ponudi kuća, na najlepšoj i mirnoj lokaciji.…

  • Soba: 3.5
  • 2,970 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Sajmište

400 €

Slodana Bajića,42 m2, lux, sa PM u dvorištu…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

300 €

Garsonjera u Maksima Gorkog-odlična.…

  • Soba: 0.5
  • 12 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

3,600 €

Novi sad, Adamovićevo naselje - zgrada sa 6 stambenih jedinica…

  • Soba: 10.0
  • 9 €/m2
  • 400 m2

Novi Sad Futog

82,400 €

Futog-Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 u Prizemlju sa Terasom 10 m2 bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,354 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Grbavica

334,500 €

Četvorosoban stan 116 m², Grbavica, Novi Sad, 3. sprat…

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 116 m2