EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Novo Naselje

144,200 €

Novo Naselje-Poslovni Prostor 128 m2 Dupleks pogodan za kancelarije u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,127 €/m2
  • 128 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Adice-Uknjižen Građevinski Plac 518 m2 u mirnom kraju-065/385 8880…

  • 298 €/m2
  • 519 m2

Novi Sad Detelinara

125,660 €

Nova Detelinara-odličan Dvosoban stan -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 2,464 €/m2
  • 51 m2

Sremska Kamenica Institut

420,000 €

Sremska Kamenica - kuća u užem centru…

  • Soba: 6.0
  • 1,167 €/m2
  • 360 m2

Sremska Kamenica Institut

515,000 €

LUX KUĆA - SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 5.0
  • 2,146 €/m2
  • 240 m2

Novi Sad Adice

129,760 €

Adice-Pogodan Trosoban stan 81 m2 na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,475 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Sajlovo

1,339,000 €

Sajlovo-Veliki Opremljen Hostel-065/385 8880…

  • Soba: 10.0
  • 4,058 €/m2
  • 330 m2

Inđija Inđija

56,650 €

Beška- Ruševna stara Švabska kuća 155 m2 na Velikom Placu 2165 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 365 €/m2
  • 155 m2

Zrenjanin Zrenjanin

25,000 €

***SNIŽENA CENA ***Uknjižena Ruševna kuća 116 m2 NA PLACU OD 14.48 a u okolini Zrenjanina-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 216 €/m2
  • 116 m2

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priro

236,385 €

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priroda…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 153 m2

Sremska Kamenica Institut

59,990 €

Paragovo-Lep Plac 906 m2 sa predivnim Pogledom- 065/385 8880…

  • 66 €/m2
  • 906 m2

Sremska Kamenica Institut

29,000 €

Mala Kamenica-Osunčan Plac 975 m2 za Vinogradarsko-Voćarske poslove-065/3858880…

  • 30 €/m2
  • 975 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

247,200 €

Sremska Mitrovica-Velika Parcela 34150 m2 u blizini Auto-Puta za Komercijalnu Delatnost-065/385 8880…

  • 7 €/m2
  • 34155 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

226,600 €

Sremska Mitrovica-Obradivo Poljoprivredno Zemljište 6 Hektara na dve Parcele u Okolini-065/385 8880…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Telep

224,000 €

Južni Telep-Lokal 87 m2 u blizini Bulevara Patrijarha Pavla na Odličnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 2,575 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Grbavica

127,700 €

Grbavica-Danila Kiša…

  • Soba: 2.5
  • 2,164 €/m2
  • 59 m2