EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Futog

216,000 €

Futog-spratna Porodična kuća 200 m2 sa dva lokala i tri stana u blizini glavnog puta-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,080 €/m2
  • 200 m2

Beočin Beočin

36,800 €

Bočin- poljoprivredno zemljišta-Šuma-POVOLJNO…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Begeč

99,990 €

Begeč-Građevinski Plac 1952 m2 u Zaštićenom Pojasu-065/385 8880…

  • 51 €/m2
  • 1952 m2

Beočin Beočin

48,300 €

Fruška Gora-Lepa osunčana velika Građevinska parcela 4689 m2 na brdu iznad Beočina-065/3858880…

  • 10 €/m2
  • 4689 m2

Beočin Beočin

199,000 €

Fruška Gora-Porodična kuća 100 m2 na osunčanom velikom Placu 11408 m2 na brdu iznad Beočina-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Sremski Karlovci Centar

34,350 €

Sremski Karlovci-Osunčan Plac 3333 m2 sa Pogledom za Uživanje za Probrane Kupce-065/385 8880…

  • 10 €/m2
  • 3333 m2

Beočin Beočin

329,600 €

Rakovac-Uknjižena Petosobna Porodična kuća 210 m2 u Pogodnom visinskom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,570 €/m2
  • 210 m2

Novi Sad Kać

164,800 €

Kać-Spratna Porodična kuća 220 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 723 €/m2
  • 228 m2

Novi Sad Telep

2,200 €

Novi Sad, Telep sa malim bazenom…

  • Soba: 5.0
  • 7 €/m2
  • 320 m2

Temerin Sirig

2,000 €

Novi Sad Okolina-Hala 590 m2 pogodno za Radionicu ili Magacin - Zakup 2000e-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 3 €/m2
  • 590 m2

Novi Sad Veternk

3,000 €

Poslovni Prostor 250 m2 u Dve Etaže pogodan za kancelarije sa 10 Parking Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 12 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Šangaj

500 €

Šangaj-Namešten Dvosoban stan 74 m2-Zakupnina 500e-potreban Depozit-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

345,000 €

Parcela-13460 m2 na Obroncima Fruške Gore…

  • 26 €/m2
  • 13460 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 85 m2 sa dve Terase i Pogledom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,024 €/m2
  • 85 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Povoljno Velika Parcela 3836 m2 na Fruškoj Gori-065/3858880…

  • 40 €/m2
  • 3836 m2

Sremska Kamenica Institut

1,300,000 €

Extra LUX vila na Čardaku…

  • Soba: 8.0
  • 2,167 €/m2
  • 600 m2