EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Cara Dušana

187,900 €

Novi Sad, Cara Dušana - dvosoban 64m…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Cara Dušana

161,450 €

Novi Sad, Cara Dušana - dvosoban 55m2…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Liman 3

457,320 €

Novi Sad, Liman 3 - porodični stan 148m2…

  • Soba: 5.0
  • 3,090 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Centar

499,000 €

Centar-Luks Namešten Četvorosoban stan 113 m2 sa Garažnim Mestom na Top lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 4,416 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Futog-Samostalna Porodična kuća 97 m2 u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,124 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Telep

370 €

MAGACINSKI PROSTOR 90M2 NA TELEPU KOLSKI ULAZ…

  • Soba: 0.0
  • 4 €/m2
  • 90 m2

Kopaonik Brzeće-FANTASTIČNI KOMPL

2,980,000 €

Kopaonik Brzeće-FANTASTIČNI KOMPLEKS OD ŠEST APARTMANA PO 33 m2 U IZGRADNJI KOD GONDOLE…

  • Soba: 1.5
  • 15,051 €/m2
  • 198 m2

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban

88,100 €

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban stan 45 m2 sa mogućnošću kupovine Parking Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,958 €/m2
  • 45 m2

Žabalj Žabalj

6,000 €

Parcela, poljoprivredno zemljište- Vračara-Hitno…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

300 €

Dvosoban stan - Bulevar Kralja Petra…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 53 m2

Inđija Inđija

228,660 €

Inđija-Građevinsko Zemljište 6480 m2 sa Strujom i Vodom za Poslovnu Delatnost-065/385 8880…

  • 35 €/m2
  • 6483 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

69,000 €

Okolina Bačke Palanke-kuća na Fruškoj Gori 35 km od Novog Sada-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 750 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Novo Naselje

84,460 €

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 2,484 €/m2
  • 34 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,000 €

Svetla, lepa garsonjera-30 m2-065/3858-888…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

36,000 €

Extra Graža u Branimira Ćosića…

  • 2,571 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Centar

1,000 €

Centar-Prazan Veliki stan 170 m2 pogodan za kancelarije-Zakupnina 1000e-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 6 €/m2
  • 170 m2