EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

552 €

POSLOVNI PROSTOR 46M2 KOD BULEVARA, SAJMA, 3. SPRAT, POGODNO ZA KANCELARIJE…

  • Soba: 0.0
  • 12 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Satelit

89,000 €

Satelit-Uknjižen Namešten Jednosoban stan 29 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,069 €/m2
  • 29 m2

Irig Irig

48,000 €

Poljoprivredno zemljište 7700 m2 -0653858888…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

350 €

Novi Futog-Prazan Trosoban stan 70 m2 na spratu-Zakupnina 350e-potreban je Depozit-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 5 €/m2
  • 70 m2

Žabalj Žabalj

924,837 €

Žabalj-Parcela na Zrenjaninskom putu za pogodna benzinske Pumpe-065/385 8880…

  • 21 €/m2
  • 44895 m2

Žabalj Žabalj

339,000 €

Parcela 10975 m2 na putu Žabalj-Đurđevo za Biznis-065/385 8880…

  • 31 €/m2
  • 10975 m2

Novi Sad Begeč

133,900 €

Begeč-Porodična kuća 137 na Glavnom putu za Novi Sad na Placu od 1000 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 977 €/m2
  • 137 m2

Novi Sad Veternk

189,520 €

Veternik- Novogradnja…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA…

  • Soba: 3.0
  • 2,880 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Adice

51,500 €

Adice-Kamenjar-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 u Prizemlju-kupovina za Gotovinu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,515 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

270 €

Petra Drapšina, Garonjera 270 e 065/3858-886…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Detelinara

60,000 €

Odličan Uknjižen stan...…

  • Soba: 1.5
  • 1,935 €/m2
  • 31 m2

Ruma Ruma

85,000 €

Putinci-Uknjižena Porodična kuća 220 m2 na Velikom Placu od 4714 m2 u Urbanom delu mesta-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 386 €/m2
  • 220 m2

Novi Sad Futog

319,300 €

Futog-Centar-Uknjižena Porodična kuća 200 m2 sa tri Kancelarije na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,597 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Železnička stanica

380 €

Rotkvarija-Prazan Dvoiposoban stan 54m2 pogodan za Ordinacije ili AT-Zakupnina 380e-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 7 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

288,400 €

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju..za INVESTITORE…

  • Soba: 4.0
  • 1,885 €/m2
  • 153 m2