EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

100 €

Futoška-Parking mesto 16 m2 u suterenu-Zakupnina 100e-065/385 8880…

  • 6 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Telep

250 €

Severni Telep-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 28 m2-Zakupnina 250e-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 28 m2

Irig Vrdnik

198,800 €

Dvosoban apartman od 55 m² u Vrdniku, 2. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,615 €/m2
  • 55 m2

Sremski Karlovci Centar

100,000 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Visinska Vikendica u Rajskoj bašti-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,000 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

1,250 €

Strogi Centar-Prazan Lokal 66 m2 u suterenu-Zakupnina 1250e-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 19 €/m2
  • 66 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

1,100 €

Petrovaradin-Petosoban Luks Dupleks 108 m2-Zakup 1100e sa dva garažna mesta-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 10 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Begeč

598,100 €

Begeč-Velika Građevinska Parcela 11613 m2 pogodna za Poslovnu Delatnost-065/385 8880…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

290,000 €

Futog-potez Vizić-Poljoprivredno zemljište 4 jutra na budućem Magistralnom putu Novi Sad-Bačka Palanka-065/385 8880…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

355,600 €

Futog-potez Planta-Poljoprivredno zemljište 2 jutra-065/385 8880…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Centar

572,300 €

Centar- Petosoban PentHaus 186 m2 sa 26 m2 Zelene površine u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 3,077 €/m2
  • 186 m2

Novi Sad Centar

172,900 €

Centar-Idealan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,759 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

174,650 €

Centar-Idealan Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,881 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Futog

41,500 €

Futog-*Spuštena Cena*-Građevinski Plac 2244 m2 kod pruge-065/385 8880…

  • 18 €/m2
  • 2244 m2

Novi Sad Socijalno

450 €

Žitni trg - 450 e…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

450 €

Odličan stan Romanioska ulica sa Parkingom u dvorištu zgrade.…

  • Soba: 1.5
  • 12 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

590,000 €

LUX - VILA - NOVI SAD - Adice- Veternik…

  • Soba: 7.0
  • 1,725 €/m2
  • 342 m2