EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Beočin Beočin

145,000 €

*Fruška Gora*-Beočin okolina- Fantastična Nameštena Šestosobna kuća 159m2 na Placu od 750 m2-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 912 €/m2
  • 159 m2

Lokal na odlično lokaciji , Učite

125,000 €

Lokal na odlično lokaciji , Učiteljsko naselje- Hitna prodaja…

  • Soba: 2.0
  • 1,812 €/m2
  • 69 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

721,000 €

Okolina Novog Sada-Useljiva Kvalitetna Hala 1800 m2 -065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 401 €/m2
  • 1800 m2

Bečej Bečej

1,200,000 €

Bečej -Extra lokacija- Extra za investitore.…

  • 86 €/m2
  • 13957 m2

Bečej Bečej

58,900 €

Građevinska Parcela-2957 m2…

  • 20 €/m2
  • 2957 m2

Bečej Bečej

1,590,000 €

Novi sad Okolina-Fantastičan Turistički Kompleks pored Vode u Raju na zemlji-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 0 €/m2
  • 0 m2

Bečej Bečej

165,000 €

Bečej-Odlična kuča-nedaleko od Centra grada.…

  • Soba: 6.0
  • 1,375 €/m2
  • 120 m2

Bečej Bečej

250,000 €

Exkluziva-Bečej- centar-Lokacija za gradnju P+ 4…

  • Soba: 10.0
  • 266 €/m2
  • 941 m2

Bečej Bečej

165,000 €

Ekkluziva -Bečej- Građevinski plac-Ruševni objekat na njemu.…

  • Soba: 3.5
  • 640 €/m2
  • 258 m2

Novi Sad Rumenka

1,350,000 €

Poslovno stambena zgrada na odličnoj lokaciji..…

  • Soba: 8.0
  • 2,657 €/m2
  • 508 m2

Novi Sad Grbavica

500 €

Grbavica dvoiposoban stan 55m2 - 500eu…

  • Soba: 2.5
  • 9 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

160,000 €

Odličan konforan DS stan u Maksima Gorkog…

  • Soba: 2.0
  • 2,909 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Klisa

2,884,000 €

Industrijsko zemljište pored auto-puta…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-POVOLJNO-Fantastičan Osunčan plac 3 hektara iz 3 parcele sa pogledom za Uživanje-065/385 8880…

  • 4 €/m2
  • 29472 m2

Novi Sad Centar

169,500 €

Strogi centar grada, Petra Drapšina sa pogledom na Sinagogu…

  • Soba: 1.5
  • 3,139 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Institut

669,500 €

Sremska Kamenica-Fantastičan Restoran sa Kuglanom-065/385 8880…

  • Soba: 10.0
  • 524 €/m2
  • 1277 m2