EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

127,200 €

Južni Telep-Izuzetan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Beočin Beočin

0 €

Extra-Porodična kuća -Čerević-sa sopstvenim parkom i pogeldom na Dunav…

  • Soba: 4.0
  • 0 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Kać

326,580 €

Kać - dve kuće + ekonomsko dvorište - top lokacija - izlaz na dve ulice!…

  • Soba: 10.0
  • 373 €/m2
  • 875 m2

Srbobran Srbobran

5,500 €

Turija-Poljoprivredno zemljište…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Irig-Poslovni Prostor 115 m2 na Vel

1,000 €

Irig-Poslovni Prostor 115 m2 na Velikom Placu od 7700 m2 -zakupnina 1000e-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 9 €/m2
  • 115 m2

Irig Irig

116,960 €

Irig-Fantastična Velika Parcela 7570 m2 u Krstašici na spuštanju sa Venca-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7570 m2

Irig Irig

211,200 €

Irig-Pogodno Građevinsko zemljište 5859 m2 na glavnom Magistralnom putu-065/3858880…

  • 36 €/m2
  • 5859 m2

Novi Sad Futog

226,900 €

Futog-Velika Građevinska Parcela 4491 m2 pogodno za osnivanje Firmi-065/385 8880…

  • 51 €/m2
  • 4491 m2

Inđija Inđija

24,000 €

Slankamenački Vinogradi-Povoljno-Uknjižen Plac 1460 m2 sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • 16 €/m2
  • 1460 m2

Novi Sad Klisa

396,550 €

INDUSTRIJSKI PLAC U BLIZINI AUTOPUTA BG-SU…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Inđija Inđija

515,000 €

Čortanovci-Banstol-odlična Građevinska Parcela-2 ha…

  • 26 €/m2
  • 20000 m2

Inđija Inđija

105,000 €

Inđija-Brdež- Kod Krsta-Ekskluziva-…

  • 26 €/m2
  • 4064 m2

Inđija Inđija

79,500 €

Extra sređena vikendica -Beška…

  • Soba: 3.0
  • 1,006 €/m2
  • 79 m2

Inđija Inđija

195,700 €

Čortanovci -Odlična porodićna kuća…

  • Soba: 6.0
  • 750 €/m2
  • 261 m2

Inđija Inđija

520,000 €

Pogled na Dunav-Stari Slankamen 11362 m2, -065/3858-888…

  • 46 €/m2
  • 11362 m2

Beočin Beočin

410,000 €

Beočin -Poslovno stambeni objekat…

  • Soba: 4.0
  • 669 €/m2
  • 613 m2