EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Veternk

1,900 €

Veternik-Nezavršen Poslovni Prostor 200 m2-pogodan za Kancelarije ili Ordinacije-Zakupnina 1900e-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 10 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Centar

600 €

Novi Sad, Katolička porta- Lux sa Troškovima…

  • Soba: 1.5
  • 12 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

150 €

Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 pogodan za Radnike-Zakupnina 150e po Radniku sa svim Troškovima-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

450 €

Petrovaradin-Trosoban stan 45 m2 -Zakupnina 450e sa Troškovima komunalija i grejanja-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Futog

133,000 €

Futog-*Ekskluziva*-Pogodna Građevinska Parcela 2583 m2 u komadu-065/385 8880…

  • 51 €/m2
  • 2583 m2

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5

180,000 €

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5 Apartmana -POVOLJNO I HITNO…

  • Soba: 6.0
  • 1,241 €/m2
  • 145 m2

Kikinda Kikinda

350,000 €

Farma pilića u radu-…

  • Soba: 10.0
  • 748 €/m2
  • 468 m2

Novi Sad Centar

1,000 €

Centar-Lokal 57 m2 u Sirovom Stanju-zakupnina 1000e-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 18 €/m2
  • 57 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

98,360 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Prizemlju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,287 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

222,280 €

Južni Telep-Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,678 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Futog

151,900 €

Futog-Veliki Građevinski Plac 6490 m2 preko pruge u Poslovnoj Zoni-065/385 8880…

  • 23 €/m2
  • 6495 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

220,000 €

Bački Petrovac-Uknjižena Porodična Spratna kuća 372 m2 na Velikom Placu od 1700 m2-065/385 8888…

  • Soba: 6.0
  • 591 €/m2
  • 372 m2

Irig Irig

515,000 €

KVALITETNO IMANJE - ODLIČNA INVESTICIJA - IRIŠKI VENAC…

  • Soba: 7.0
  • 1,431 €/m2
  • 360 m2

Sremski Karlovci Centar

97,850 €

VIKENDICA - BANSTOL…

  • Soba: 2.0
  • 730 €/m2
  • 134 m2

Sremska Kamenica Popovica

122,270 €

Popovica - dva građevinska placa…

  • 41 €/m2
  • 2966 m2

Novi Sad Klisa

954,580 €

Građevinsko Zemljište 12357 m2 u Severnoj Industrijskoj zoni-065/385 8880…

  • 77 €/m2
  • 12357 m2