EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Temerin Temerin

265,000 €

Odlična kuća na eksxtra lokaciji-Po+Pr+PK…

  • Soba: 6.0
  • 920 €/m2
  • 288 m2

Beočin Beočin

99,000 €

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 990 €/m2
  • 100 m2

Vrdnik- Građevinski Plac 1460 m2 u

78,000 €

Vrdnik- Građevinski Plac 1460 m2 u blizini *Fruške Terme*-prilaz je nasuti put -065/385 8880…

  • 53 €/m2
  • 1467 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

185,440 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 84 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,208 €/m2
  • 84 m2

Beočin Beočin

33,500 €

Banoštor-Plac 780 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • 43 €/m2
  • 785 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

550 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 55 m2 -Zakupnina 550e-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 10 €/m2
  • 55 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

450 €

Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 -Zakupnina 450e sa Troškovima komunalija i grejanja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 9 €/m2
  • 50 m2

Zrenjanin Zrenjanin

68,000 €

Zrenjanin-Extra lux sređen stan…

  • Soba: 3.0
  • 1,015 €/m2
  • 67 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

46,500 €

Bukovac-započeta kuća,46500 e…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Telep

180,200 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 74 m2 u izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

104,290 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 44 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 44 m2

Sremska Kamenica Ledinci

650,000 €

HITAN PRODAJA - KUĆA SA VELIKIM PLACEM-Za ozbiljnog kupca ozbiljan dogovor oko cene…

  • Soba: 6.0
  • 2,019 €/m2
  • 322 m2

Novi Sad Kać

281,962 €

Poljoprivredno zemljište u Obuhvatu-po potrebi Građevinsko…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Salajka

213,000 €

Lokal na lepom mestu…

  • Soba: 3.0
  • 1,836 €/m2
  • 116 m2

Sremska Kamenica Institut

339,000 €

Sremska Kamenica-Porodična lepa kuća sa odličnoj lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 1,712 €/m2
  • 198 m2

Novi Sad Podbara

292,300 €

Podbara-Fantastičan Veliki Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,682 €/m2
  • 109 m2