EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

1,490,000 €

Fabrika Vode na Fruškoj gori - 065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 745 €/m2
  • 2000 m2

Novi Sad Centar

35,000 €

Laze Telečkog-Pešačka Zona-lokal u pasažu…

  • Soba: 1.0
  • 2,059 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

963,240 €

Bulevar Evrope SU+PR+GAL. sa Velikim portalom-065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,760 €/m2
  • 349 m2

Novi Sad Centar

389,340 €

Centar-odličan nov četvorosoban stan 126 m2 na izuzetnoj lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 126 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

309,000 €

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Uknjižena Porodična kuća 144 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,146 €/m2
  • 144 m2

Novi Sad Futog

61,800 €

Dva građevinska placa - Futog…

  • 110 €/m2
  • 563 m2

Novi Sad Kać

175,000 €

Novi Sad-Kać-odlična kuća u nizu…

  • Soba: 4.0
  • 1,549 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Centar

453,200 €

NOV LUKS PENTHOUSE kod SPENS-a…

  • Soba: 6.0
  • 3,147 €/m2
  • 144 m2

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2

Titel Titel

210,000 €

Šajkaš, zemlja, kuća, štala, ribnjak…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Titel Titel

78,000 €

Pristojna Porodična kuća 123 m2 ispod Titelskog Brega na 35 km od Novog Sada za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 634 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 5

139,000 €

Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 53 m2 na Placu od 460 m2 pored Vode za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,623 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

218,560 €

Petrovaradin-Useljiv Nov stan 116m2 sa dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,884 €/m2
  • 116 m2

Beočin Beočin

164,800 €

Rakovac-Salaksije-Kuća 135 m2 na Placu od 720 m2 sa Pogledom za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,221 €/m2
  • 135 m2

Novi Sad Centar

1,784,000 €

Novi Sad-Top Ponuda Top Lokacija-Građevinsko zemljište 21650 m2 za Poslovanje i Hale u blizini Auto-Puta - 065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 21650 m2

Novi Sad Čenej

360,500 €

Čenej-Velika građevinska parcela 3319 m2 + 6 jutara poljoprivredne zemlje u blizini Aerodroma-065/3858880…

  • 10 €/m2
  • 35970 m2