EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Rotkvarija

500 €

Dvosoban 49m2 sa pm u dvorištu zgrade…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Temerin Temerin

350,000 €

Temerin, fantastična kuća sa bazenom i dodatnim sadržajem!!!…

  • Soba: 8.0
  • 795 €/m2
  • 440 m2

Bečej Bečej

100,000 €

Zemljište u Građevinskom području, sa uknjiženom kućom na parcelama…

  • Soba: 3.0
  • 926 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Pogodan Plac 2397 m2 na Čardaku za kupce sa Posebnim stilom života - 065/385 8880…

  • 64 €/m2
  • 2397 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

360,500 €

Petrovaradin-Veliki Plac 6600 m2 na Bukovačkom putu pogodan za Biznis-065/385 8880…

  • 54 €/m2
  • 6655 m2

Novi Sad Futog

123,600 €

Futog-Porodična kuća 136 m2 u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 909 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Futog

216,300 €

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 - 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 721 €/m2
  • 300 m2

Crna Gora-Bar-Šušanj-nekoliko des

169,950 €

Crna Gora-Bar-Šušanj-nekoliko desetina metara od mora.…

  • Soba: 5.0
  • 894 €/m2
  • 190 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,200 €

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,765 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Podbara

71,100 €

Podbara-Renoviran Jednoiposoban stan 29 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,452 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar-Uknjižen Trosoban stan 74 m2 pogodan za kancelarije-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Kovilj

168,000 €

Kovilj-Kuća blizu Auto-puta…

  • Soba: 4.0
  • 1,151 €/m2
  • 146 m2

Novi Sad Centar

280 €

ODLIČNA NAMEŠTENA GARSONJERA 25M2 CENTAR GRADA, VUKA KARADŽIĆA ULICA, 280EU…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

85,490 €

Centar-Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 blizu Bulevara-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 3,420 €/m2
  • 25 m2