EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

101,970 €

Jednoiposoban stan-Telep 33 m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

98,632 €

Jednoiposoban stan - Telep 32m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,082 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

117,150 €

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Sajmište

500 €

Lokal na frekventnoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 8 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

400 €

Izdavanje stana – Nova Detelinara, 62m²…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Spens

1,800 €

Izdaje se lokal površine 61m², u odličnom stanju, nov i k…

  • Soba: 3.5
  • 30 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Socijalno

26,000 €

Novi Sad, Rotkvarija, Garaža u suterenu 17m2 …

  • 1,529 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Kać

111,240 €

Porodična kuća u Kaću – Mirna lokacija i veliki potencijal …

  • Soba: 6.0
  • 691 €/m2
  • 161 m2

Novi Sad Telep

519,120 €

Petosoban nov stan u dva nivoa 205m2 - Telep …

  • Soba: 5.0
  • 2,532 €/m2
  • 205 m2

Novi Sad Telep

482,040 €

Petosoban stan u dva nivoa 201m2 - Telep …

  • Soba: 5.0
  • 2,398 €/m2
  • 201 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

177,160 €

Prodaje se Dvosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.…

  • Soba: 2.0
  • 2,953 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

270 €

Izdaje se garsonjera – Grbavica, 27m² …

  • Soba: 1.0
  • 10 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

550 €

Izdaje se moderan i svetao jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Bulevaru oslobođenja.…

  • Soba: 1.5
  • 14 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

107,480 €

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku …

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

168,500 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 70 m2