EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

1,534,700 €

KUĆA SA PANORAMSKIM POGLEDOM – POPOVICA …

  • Soba: 6.0
  • 3,955 €/m2
  • 388 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

Izdaje se jednosoban stan na Grbavici …

  • Soba: 1.0
  • 14 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

450 €

Izdavanje stana – Grbavica, 43m² …

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Rumenka

360,000 €

PRODAJA GRAĐEVINSKOG I POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA – RUMENKA (UKUPNO 14.225 m²)…

  • 25 €/m2
  • 14225 m2

Novi Sad Grbavica

165,000 €

Fenomenalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan-Grbavica- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,750 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

370 €

Novi Sad, Telep, stan sa parkingom - 48m2 …

  • Soba: 2.5
  • 8 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

330,270 €

Sremska Kamenica 106 m2 nov jedinstven stan sa sopstvenim dvorištem i prelepim pogledom …

  • Soba: 4.0
  • 3,116 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Novi Sad, Grbavica - Troiposoban dupleks stan 70m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,100 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji …

  • Soba: 1.5
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

300 €

Izdaje se dvosoban stan u Novom naselju…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Liman 4, trosoban stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

216,300 €

Noviji dvoiposoban stan na Grbavici sa parking mestom i ugradnim nameštajem. 62m2. Uknjižen. …

  • Soba: 2.5
  • 3,489 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

100 €

Izdaje se garažno mesto – Telep …

  • Soba: 0.5
  • 7 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

370 €

Nov dvosoban kompletno opremljen stan sa parking mestom u blizini Limana 4 i mornarice …

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Veternk

224,510 €

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 …

  • Soba: 5.0
  • 2,098 €/m2
  • 107 m2