EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

71,640 €

Petrovaradin, Garsonjera 29m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,470 €/m2
  • 29 m2

Vrbas Vrbas

154,500 €

BAČKO DOBRO POLJE - IMPRESIVNA NEKRETNINA 468m² NA PLACU OD 955m² – 154.500€ | RETKA PRILIKA …

  • Soba: 6.0
  • 990 €/m2
  • 156 m2

Novi Sad Grbavica

1,500 €

Novi Sad, Grbavica - Odličan, veoma komforan, kompletno i kvalitetno opremljen četvorosoban stan na atraktivnoj a mirnoj lokaciji + garaža + parkin…

  • Soba: 4.0
  • 12 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

900 €

Novi Sad, Avijatičarsko naselje - Kompletno nameštena kuća na lepoj i mirnoj lokaciji …

  • Soba: 3.5
  • 9 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Telep

500 €

Novi Sad, Telep - Odličan porodičan stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 9 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Socijalno

470 €

Socijalno, dvoiposoban, 61m2! …

  • Soba: 2.5
  • 8 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

450 €

Novi Sad, Sajam - Odličan jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

300 €

Centar, potpuno opremljena garsonjera …

  • Soba: 1.0
  • 12 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

450 €

Izdaje se jednosoban stan kod bulevara oslobodjenja …

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

4,000 €

FENOMENALAN, VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR U 2 NIVOA NA PODBARI-421M2 …

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 421 m2

Divoš, 13945m2. Zemljište u građ

330,500 €

Divoš, 13945m2. Zemljište u građevinskom području - za turistički kompleks. …

  • 24 €/m2
  • 13945 m2

Sremska Kamenica Čardak

70,500 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 914 m2

Sremska Kamenica Rakovac

83,470 €

NA PRODAJU PLAC 2026m2 …

  • 41 €/m2
  • 2026 m2

Novi Sad Centar

26,000 €

Centar Novog Sada, garažno mesto površine 14m2…

  • 1,857 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Podbara

43,260 €

Garaža sa galerijom u Kosovskoj ulici. …

  • 2,163 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2