EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Podbara

146,255 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,401 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Podbara

96,490 €

• Soba: 0.5
  • 3,574 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Podbara

157,200 €

• Soba: 2.0
  • 3,417 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

157,510 €

• Soba: 2.0
  • 3,424 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

• Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Vrbas Crvenka

81,300 €

Crvenka! Odlična, uknjižena kuća sa dva odvojena stana! …

  • Soba: 8.0
  • 313 €/m2
  • 260 m2

Irig Irig

566,500 €

Fenomenalna kuća na Fruškoj gori od 250m2 na prelepom placu od 26a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,266 €/m2
  • 250 m2

Oaza u blizini Beograda. Kuća od 2

360,500 €

Oaza u blizini Beograda. Kuća od 260m2 i plac od 9a na prodaju. …

  • Soba: 5.0
  • 1,387 €/m2
  • 260 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

360,500 €

Novi Sad, Petrovaradin - Kuća površine 250 m2 …

  • Soba: 5.0
  • 1,442 €/m2
  • 250 m2

Sremska Kamenica Rakovac

164,800 €

Rakovac, kuća površine 135m2 na lepom placu! …

  • Soba: 3.0
  • 1,221 €/m2
  • 135 m2

Novi Sad Kać

370,800 €

Kać, porodična stambena zgrada sa lokalom! …

  • Soba: 6.0
  • 776 €/m2
  • 478 m2

Autentična, moderno-rustična kuć

249,000 €

Autentična, moderno-rustična kuća u okolini Novog Sada, n…

  • Soba: 3.5
  • 1,127 €/m2
  • 221 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

149,350 €

Novi Sad, Sremska Kamenica - Vikendica …

  • Soba: 2.0
  • 2,334 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Futog

211,150 €

Futog, odlična lokacija …

  • Soba: 3.5
  • 1,731 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Telep

262,650 €

Novi Sad, Telep – Kuća pogodna za stanovanje ili kao investicija …

  • Soba: 5.5
  • 1,582 €/m2
  • 166 m2

Novi Sad Adice

575,000 €

Prodaje se moderna nova kuća u Novom Sadu! 226m2. …

  • Soba: 6.0
  • 2,544 €/m2
  • 226 m2