EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

648,900 €

Novi Sad, Telep - Komforan penthouse petosoban stan + gratis garaža …

  • Soba: 5.0
  • 3,090 €/m2
  • 210 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

2.5-soban, u lepom delu Adica …

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

139,410 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,340 €

• Soba: 3.0
  • 2,196 €/m2
  • 73 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

174,980 €

• Soba: 3.5
  • 2,215 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

322,700 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvosoban stan …

  • Soba: 4.0
  • 2,689 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

279,910 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvorosiposoban stan …

  • Soba: 4.5
  • 2,718 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

Novi Sad, Adice - Nov, neuseljavan stan odličan za život ili izdavanje, 42,15 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,357 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

163,630 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 40 m …

  • Soba: 1.5
  • 3,557 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

193,820 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m …

  • Soba: 2.0
  • 3,342 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

361,720 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,412 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Grbavica

361,720 €

• Soba: 4.0
  • 3,412 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Grbavica

269,640 €

• Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Adice

171,240 €

Novi Sad, Adice - Odličan četvorosoban stan na lepoj lokaciji + parking + povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Salajka

205,050 €

Salajka, 77m2. Dupleks - Troiposoban stan u izgradnji sa parking mestom. Povrat PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,663 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Novi Sad, Telep - Nov neuseljavan, komforan, četvorosoban stan, povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,530 €/m2
  • 114 m2