EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi Sad- Grbavica, prodaje se komforan dvosoban stan od 58m2, uknjižen, useljiv. U ceni stana je i garaža od 12m2 u dvorištu !!! Stan se sastoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,841 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

288,500 €

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU +…

  • Soba: 4.0
  • 2,885 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

165,000 €

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpez…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

101,970 €

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investic…

  • Soba: 0.5
  • 4,249 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Liman 2

180,000 €

Novi Sad - Liman 2 - RETKOST NA TRŽIŠTU!!! - prodaje se klasičan dvosoban stan od 62m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 . Stan ima odličan raspored…

  • Soba: 2.0
  • 2,903 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 3

157,600 €

Novi Sad - Liman 3, prodaje se klasičan dvosoban stan od 51m2, lift, terasa, uknjižen. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prosto…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Avijacija

169,950 €

Novi Sad, Avijacija. NEUSELJAVAN, NOV PORODIČAN STAN - UKNJIŽENO! Stan se nalazi u novoj zgradi na 5. spratu sa liftom. Površine je 74m2 i u osnovi…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Kać

450 €

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

108,000 €

Novi Sad, prodaje se odmah useljiv jednosoban stan od 34m2, novija zgrada, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u ceni stana ostaje kuhinja i …

  • Soba: 1.0
  • 3,176 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,000 €

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje…

  • Soba: 2.0
  • 1,059 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Salajka

470,000 €

Novi Sad, u mirnom delu Salajke nedaleko od Temerinske ulice prodaje se samostalna kuća P+Pk na placu od 435m2. Plac izlazi na dve ulice, front oko 1…

  • Soba: 6.0
  • 2,701 €/m2
  • 174 m2

Novi Sad Cara Dušana

600 €

Novi Sad - Cara Dušana, izdaje se kozmetički salon, kompletno opremljen i spreman za rad. Nalazi se na odličnoj lokaciji, bez ulaganja, u novoj kva…

  • Soba: 1.5
  • 15 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

220 €

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizeml…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 25 m2