EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Sremska Kamenica Rakovac

105,000 €

Rakovac, Stošin Do. GRAĐEVINSKI PLAC NA PRODAJU - 2503m2! Širok, ravan plac u građevinskoj zoni, uknjižen 1/1. Plac se nalazi u blizini Manastira…

  • 42 €/m2
  • 2503 m2

Novi Sad Rumenka

14,500 €

Rumenka, na km od glavnog puta za Kisač na prodaju uknjiženo poljoprivredno zemljište površine 936m2. Front 10m. Kompletno ograđeno sa svih str…

  • 15 €/m2
  • 936 m2

Inđija Čortanovci

40,700 €

Čortanovci, Beli breg. Građevinski plac površine 1314m2, uknjižen 1/1 i potpuno ravan. Do samog placa put je nasut tucanikom, a lociran je nedalek…

  • 31 €/m2
  • 1314 m2

Sremski Karlovci Centar

51,500 €

Sremski Karlovci. ODLIČAN RAVAN PLAC SA POGLEDOM NA DUNAV! Plac se nalazi na asfaltnom putu, na kom postoji mogućnost svih priključaka. Idealan je …

  • 102 €/m2
  • 505 m2

Sremska Kamenica Rakovac

72,100 €

Rakovac - Sentić. FANTASTIČAN GRAĐEVINSKI PLAC SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ravan plac površine 794m2, fronta od 33m, na asfaltnom putu. Postoji mogu…

  • 91 €/m2
  • 794 m2

Beočin Čerević

39,000 €

Čerević - Šakotinac, na prodaju više građevinskih parcela od 1500m2, uknjiženo, dozvoljena gradnja, blizina glavnog puta. Parcele se mogu spajat…

  • 26 €/m2
  • 1503 m2

Beočin Čerević

39,000 €

• 26 €/m2
  • 1506 m2

Beočin Čerević

39,000 €

• 26 €/m2
  • 1502 m2

Novi Sad Telep

38,000 €

Novi Sad, Severni Telep. PRODAJU SE DVA GARAŽNA MESTA/GARAŽA - U pitanju su dva garažna mesta u suterenu zgrade novije gradnje (-1). Pozicionirana …

  • 1,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

23,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Branka Bajića, na prodaju garaža od 15m2, odmah useljiva, uknjižena. Nalazi se na odličnoj lokaciji, ima rolo vrata na…

  • 1,533 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Centar

159,700 €

Novi Sad - centar, blizina izvršnog veće, prodaje se renoviran dvosoban stan od 47m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je salonskog tipa, dvostrano o…

  • Soba: 2.0
  • 3,398 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

170,000 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan živo…

  • Soba: 4.0
  • 2,267 €/m2
  • 75 m2

Beočin Čerević

82,400 €

Čerević, odlična vikendica sa pogledom na Dunav i u neposrednoj blizini same obale Dunava! Dobro pozicionirana, put je u blizini, a tucanik je nepu…

  • Soba: 2.0
  • 1,791 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Kać

1,800,000 €

Kać, u blizini Zrenjaninskog puta, UNIMET-a, Continental-a, na prodaju poslovno-stambeni objekat od ukupno 700 iskorišćenih kvadrata ! ! Plac se …

  • Soba: 7.0
  • 3,913 €/m2
  • 460 m2

Sremski Karlovci Centar

124,000 €

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže …

  • Soba: 0.5
  • 689 €/m2
  • 180 m2

Novi Sad Kać

515,000 €

Kać - na prodaju trosobna kuća od 114m2 i hala od 230 m2 na velikom placu od 3952m2. Nalazi se na prometnom mestu, pogodno je za razne delatnosti, n…

  • Soba: 3.0
  • 4,518 €/m2
  • 114 m2