EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin, Trandžament. POGLED

227,000 €

Petrovaradin, Trandžament. POGLED NA DUNAV I NOVI SAD - PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I PARKING MESTOM! Stan je površine 78m2, u osnovi troip…

  • Soba: 3.5
  • 2,910 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

1,250 €

Novi Sad- Telep - blizina Bulevara P. Pavla, izdaje se kuća/poslovni prostor od 130m2 sa dvorištem od oko 300m2, niski mesečni troškovi, parking..…

  • Soba: 6.0
  • 10 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

250 €

Novi Sad - Pap Pavla , izdaje se odmah useljiva garsonjera od 23m2, kompletno nameštena i opremljena belom tehnikom. Nalazi se na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

500 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja kod promenade, izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan, odmah useljiv. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjo…

  • Soba: 2.5
  • 8 €/m2
  • 64 m2

Na magistralnom putu Inđija- Beogr

3,000 €

Na magistralnom putu Inđija- Beograd IZDAJE SE poslovni objekat P+Pk ukupne površine 1050m2. Projektovan za ugostiteljske namene u prizemnom delu i …

  • Soba: 0.5
  • 3 €/m2
  • 1050 m2

Novi Sad Telep

220 €

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizeml…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Cara Dušana

600 €

Novi Sad - Cara Dušana, izdaje se kozmetički salon, kompletno opremljen i spreman za rad. Nalazi se na odličnoj lokaciji, bez ulaganja, u novoj kva…

  • Soba: 1.5
  • 15 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Salajka

470,000 €

Novi Sad, u mirnom delu Salajke nedaleko od Temerinske ulice prodaje se samostalna kuća P+Pk na placu od 435m2. Plac izlazi na dve ulice, front oko 1…

  • Soba: 6.0
  • 2,701 €/m2
  • 174 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,000 €

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje…

  • Soba: 2.0
  • 1,059 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

108,000 €

Novi Sad, prodaje se odmah useljiv jednosoban stan od 34m2, novija zgrada, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u ceni stana ostaje kuhinja i …

  • Soba: 1.0
  • 3,176 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Kać

450 €

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Avijacija

169,950 €

Novi Sad, Avijacija. NEUSELJAVAN, NOV PORODIČAN STAN - UKNJIŽENO! Stan se nalazi u novoj zgradi na 5. spratu sa liftom. Površine je 74m2 i u osnovi…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Liman 3

157,600 €

Novi Sad - Liman 3, prodaje se klasičan dvosoban stan od 51m2, lift, terasa, uknjižen. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prosto…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Liman 2

180,000 €

Novi Sad - Liman 2 - RETKOST NA TRŽIŠTU!!! - prodaje se klasičan dvosoban stan od 62m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 . Stan ima odličan raspored…

  • Soba: 2.0
  • 2,903 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

101,970 €

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investic…

  • Soba: 0.5
  • 4,249 €/m2
  • 24 m2