EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Evrope

178,000 €

Novi Sad, Bulevar Evrope. NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI! Stan je površine 58m2 i po strukturi je dvoiposoban. Pozicioniran je…

  • Soba: 2.5
  • 3,069 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

400 €

Novi Sad, Centar - IZDAJE SE STAN SA DVE SPAVAĆE SOBE U CENTRU GRADA! Stan je nalazi u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica u centru Novog Sada, …

  • Soba: 2.5
  • 11 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

387,000 €

EKSKLUZIVNO - NA PRODAJU RAZRAÐENI BIZNIS - “VIKENDAJA” Vikendica za dnevno izdavanje na Fruškoj gori - na potezu izmedju Alibegovca i Bukovca s…

  • Soba: 10.0
  • 1,290 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Detelinara

115,900 €

Novi Sad - Detelinara kod robne kuće, prodaje se dvosoban stan od 45m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Stan se sast…

  • Soba: 2.0
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

320 €

Novi Sad, Grbavica, u mirnom delu izdaje se odličan, sređen dvosoban stan od 40m2.Lepo namešten i opremljen!!!! Do sad se nije izdavao!!! Sastoji s…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Novi Sad, Liman 4. IDEALAN PORODIČAN STAN NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI ZA ŽIVOT! Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan, površine 80m2. Pozicioniran je na…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom.…

  • Soba: 3.0
  • 3,083 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

600 €

Novi Sad, u blizini Futoške pijace, uz Bulevar oslobođenja na vidljivom mestu. izdaje se odličan ulični lokal u prizemlju stambene zgrade. Pogodan…

  • Soba: 1.0
  • 21 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

900 €

Novi Sad, blizina Bulevara oslobođenja i futoške pijace, Ćirpanova ulica, u novijoj zgradi, odličan komforan petosoban stan pogodan za poslovnu de…

  • Soba: 5.0
  • 7 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Grbavica

92,700 €

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog r…

  • Soba: 1.0
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Salajka

1,800 €

Novi Sad - Salajka, izdaje se odličan kancelarijski prostor, kompletno namešten, novija zgrada, odmah useljiv. Prostor ima poseban ulaz, oko zgrad…

  • Soba: 7.0
  • 10 €/m2
  • 180 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

350 €

Novi Sad - Ćirpanova, izdaje se jednoiposoban stan od 37m2, drugi sprat, lift, terasa, kompletno namešten i opremljen. Stan se sastoji od hodnika, d…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Cara Dušana

350 €

Novi Sad, Cara Dušana, u neposrednoj blizini Limana IV izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 36m2. Lep raspored, dvorišna strana mirno…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Liman 1

550 €

Novi Sad, Liman 1. IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN I RENOVIRAN DVOSOBAN STAN. Lokacija savršena za život, u neposrednoj blizini Štranda, Promenade, f…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 48 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

500 €

Petrovaradin - Alibegovac, naselje " Hollywood Hill " - izdaje se nov četvorosoban stan od 80m2 sa parking mestom ispred zgrade. Stan se izdaje praz…

  • Soba: 4.0
  • 6 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

350 €

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u kvalitetnoj zgradi u blizini Bulevara oslobođenja i futoške pijace izdaje se dvosoban kompletno namešten stan od…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 49 m2