EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Evrope

500 €

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje. Odmah je us…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

73,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2…

  • Soba: 2.5
  • 1,553 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

108,500 €

Novi Sad - nova detelinara, prodaje se jednosoban stan od 36m2, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, velike sobe, kuhinje sa trpezarijom ( koja…

  • Soba: 1.0
  • 3,014 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Liman 2

267,800 €

Novi Sad, Liman II, na odličnom mestu u blizini PROMENADE, Štranda i Dunava, na prodaju renoviran trosoban stan odličnog rasporeda. Široko ulazno…

  • Soba: 2.5
  • 3,478 €/m2
  • 77 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osno…

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,450 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,498 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

34,300 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,633 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Detelinara

400 €

Novi Sad, na Novoj Detelinari u ulici Kornelija Stankovića od 01.06. izdaje se kompletno namešten stan od 41m2. Sastoji se od ulaznog predoblja, dne…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

350 €

Novi Sad - Nova detelinara - Ilije Birčanina, izdaje se odličan jednoiposoban stan od 41m2, kompletno namešten novijim nameštajem i belom tehnikom…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

350 €

Novi Sad-centar kod riblje pijace, izdaje se dvosoban stan od 60m2, namešten, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezari…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

250 €

Novi Sad, na lepoj lokaciji u blizini socijalnog, sam početak ulice Kraljevića Marka izdaje se nameštena garsonjera od 24m2. Stan se nalazi na peto…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Telep

515,000 €

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu pov…

  • Soba: 6.0
  • 972 €/m2
  • 530 m2

Novi Sad Centar

120 €

Novi Sad - Centar - tržni centar Lupus, izdaje se poslovni prostor - kancelarija od 14m2, useljiv od 01.06. Nalazi se na 1 spratu, na odličnoj loka…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Novo Naselje

177,500 €

Novi Sad - novo naselje - zgrada od fasadne cigle, prodaje se troiposoban stan od 86m2, uknjižen 1/1. Stan ima odličan raspored, lepa dnevna soba sa…

  • Soba: 3.5
  • 2,064 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

500 €

Novi Sad, na fantastičnoj lokaciji u odličnoj novijoj zgradi izdaje se polu namešten dvoiposoban stan od 53m2. Stan je pogodan za stanovanje kao i…

  • Soba: 2.5
  • 9 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, pr…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2