EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Продаје се намеште

43,050 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 0.5
  • 2,266 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Telep

150,000 €

Stan se prodaje samo sa kuhinjskim elementima.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3…

  • Soba: 2.5
  • 2,778 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

154,500 €

PRAVI DVOSOBAN STAN!Prodajemo pravi dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija.Stan je površine 54m2.Sastoji se…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

800 €

U samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na aut…

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Adice

300 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 30 m2

Prodaje se prelep stan u komplexu T

449,900 €

Prodaje se prelep stan u komplexu The One. Prostran stan, prepun svetlosti i komfora. Bez ikakvih ulaganja. …

  • Soba: 4.0
  • 4,017 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

600 €

Nov stan sa novim namestajem. Smart Home sistem. Niski troskovi - grejanje po potrosnji. Garaza se moze dodatno zakupiti…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

380 €

Izdaje se stan od 50m2, bez dvorista i parking mesta , prizemlje zgrade , zasebni ulaz , izlazak na glavni put , na 5 mi…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

450 €

Laze Lazarevica. Telep - Liman 4. Grejanje se placa po potrosnji, parking slobodan ispred zgrade. Nov stan u novoj zgrad…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 40 m2

Prodaje se lep cetvorosoban stan u

191,269 €

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i ši…

  • Soba: 4.0
  • 2,013 €/m2
  • 95 m2

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

• Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

700 €

Izdaje se lep komforan duplex na Bulevaru Patrijarha Pavla. Useljiv odmah. Niski računi, oko 100eura ukupno. Dve terase…

  • Soba: 3.0
  • 9 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Centar

450 €

• Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

300 €

Pariske Komune. Terasa je zatvorenog tipa, zgrada poseduje biciklanu. Stan nije pet friendly. Kontakt: 062 744…

  • Soba: 1.0
  • 8 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

250 €

• Soba: 1.0
  • 9 €/m2
  • 28 m2