EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Zemljište za ind.objekte

495,000 €

Zemljište za ind.objekte…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,900 €

POSLOVNI PROSTOR-LOKAL…

  • Soba: 1.0
  • 2,132 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Grbavica

495,000 €

PETOSOBAN STAN SA DVE GARAŽE-GRBAVICA…

  • Soba: 5.0
  • 2,500 €/m2
  • 198 m2

Novi Sad Centar

700 €

Poslovni prostor-kancelarije-centar…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 110 m2

PORODIČNA KUĆA U TEMERINU

175,100 €

PORODIČNA KUĆA U TEMERINU…

  • Soba: 5.0
  • 876 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Popovica

1,590,000 €

SUPERLUX KUĆA-NOVI SAD-SR.KAMENICA-FRUŠKA GORA…

  • Soba: 7.0
  • 3,975 €/m2
  • 400 m2

Novi Sad Salajka

2,950 €

ULIČNI UGAONI LOKAL…

  • Soba: 0.0
  • 10 €/m2
  • 295 m2

Inđija Inđija

139,000 €

Manja vikendica na prelepoj parceli-Čortanovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,158 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Salajka

638,000 €

LOKAL…

  • Soba: 0.0
  • 2,163 €/m2
  • 295 m2

Novi Sad Centar

168,500 €

Ulični lokal-centar, prometna ulica…

  • Soba: 0.0
  • 1,959 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

1,700 €

Manja poslovna zgrada-Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 0.0
  • 8 €/m2
  • 225 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

344,900 €

Luks salonski stan - Petrovaradin, Gradić…

  • Soba: 4.0
  • 3,254 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

158,800 €

Trosoban-Bul.Patrij.Pavla sa parking mestom…

  • Soba: 3.0
  • 2,370 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Čenej

659,900 €

Luks kuća - Čenej…

  • Soba: 6.0
  • 1,784 €/m2
  • 370 m2

Novi Sad Veternk

199,900 €

Porodičnna kuća u Veterniku…

  • Soba: 6.0
  • 1,234 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Klisa

2,349,000 €

Poslovna zgrada-prostor…

  • Soba: 0.0
  • 511 €/m2
  • 4600 m2