EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

700,000 €

Prodaje se moderna kuća u Petrovaradinu – dom koji osvaja na prvi pogled! ID#10956…

  • Soba: 10.0
  • 3,256 €/m2
  • 215 m2

Novi Sad Sajmište

138,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, Namešten, 49m2-Parking u dvorištu ID#10951…

  • Soba: 2.0
  • 2,816 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, 48m2-Parking u dvorištu ID#10950…

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajlovo

110 €

Smeštaj radnika ID#10936…

  • Soba: 7.0
  • 1 €/m2
  • 170 m2

Sremska Kamenica Ledinci

86,800 €

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban ID#10922…

  • Soba: 2.0
  • 1,400 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

5,000 €

Lokal u srcu Novog Sada ID#10921…

  • Soba: 0.0
  • 32 €/m2
  • 156 m2

Parcela- Petrovaradin, Sadovi ID#10

432,600 €

Parcela- Petrovaradin, Sadovi ID#10908…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Socijalno

400 €

Stan kao poslovni prostor ID#10907…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

110,000 €

SAJAM 1.5 stan, 38m2* prazan* ID#10894…

  • Soba: 1.5
  • 2,895 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Grbavica

235,000 €

Grbavica-Prodaja četvorosobnog stana-Duplex, 102m2-Uknjižen ID#10888…

  • Soba: 4.0
  • 2,304 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Podbara

240,900 €

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883…

  • Soba: 3.0
  • 3,300 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

159,000 €

Prodaje se stan dvosoban 53m2, Bulevar oslobođenja.Uknjižen ID#10881…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Betanija

500 €

Fenomenalan stan - Betanija* 44m2* ID#10880…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

138,000 €

Prodaja Novi Sad-Dvoiposoban na Novoj Detelinari, namešten, 53m2 ID#10875…

  • Soba: 2.5
  • 2,604 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

275,680 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 101.00m2, 275680 eur ID#10863…

  • Soba: 4.0
  • 2,730 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

600 €

Odličan stan u ponudi ID#10862…

  • Soba: 3.0
  • 8 €/m2
  • 72 m2