EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

450 €

Adamovićevo odličan stan ID#11035…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 43 m2

PRODAJA Vikendica: SREMSKI OKRUG-In

75,000 €

PRODAJA Vikendica: SREMSKI OKRUG-Inđija-Krčedin,53.00m2.Uknjiženo ID#11034…

  • Soba: 2.5
  • 1,415 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

169,572 €

TROSOBAN-PDV-KVALITET ID#11033…

  • Soba: 2.0
  • 2,609 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

504,700 €

Prodaja Lokal: Novi Sad- Bulevar Oslobođenja ID#11024…

  • Soba: 0.0
  • 1,842 €/m2
  • 274 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA ID#11016…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

600 €

Novi Sad-Podbara, Đorđa Rajkovića, 47m2, 600 eur ID#11012…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

137,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-34.33m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#11008…

  • Soba: 0.5
  • 4,050 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Prodaja dvosobnog stana na Telepu ID#11003…

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

300 €

Avijatičarsko naselje , odličan stan ID#10996…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 51 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250 €

Tatarsko brdo , stan idealan za par ili za pojedinca ID#10993…

  • Soba: 2.0
  • 5 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

114,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-28.82m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#10984…

  • Soba: 0.5
  • 3,955 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Liman 2

400 €

Komforan, jednoiposoban stan na Limanu 2, 400 eura ID#10981…

  • Soba: 1.5
  • 7 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

350 €

CENTAR-JEDNOIPOSOBAN-ODMAH USELJIV ID#10979…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

200,000 €

Komforan četvorosoban stan sa pogledom na Telep ID#10970…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 80 m2