EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

115,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Rumenačka, 57.00m2, ID#11162…

  • Soba: 2.5
  • 2,018 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

100,000 €

TELEP-JEDNOIPOSOBAN-36M2-MOŽE KREDIT ZA MLADE ID#11151…

  • Soba: 1.5
  • 2,778 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

Prodaja stana na Telepu, novogradnja,41m2 ID#11142…

  • Soba: 1.5
  • 2,713 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

NOVO NASELJE ID#11137…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

170,850 €

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132…

  • Soba: 3.0
  • 2,550 €/m2
  • 67 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

741,600 €

Poslovno-stambeni objekat- Podgrađe Petrovaradinske tvrđave ID#11115…

  • Soba: 7.0
  • 3,015 €/m2
  • 246 m2

Novi Sad Detelinara

350 €

Izdaje se stan na novoj detelinari ID#11110…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

105,000 €

CENTAR -GARSONJERA 29m2 ID#11108…

  • Soba: 1.0
  • 3,621 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Liman 1

235,000 €

Prodaja stana-Liman 1, Trosoban, Uknjižen! ID#11098…

  • Soba: 3.0
  • 2,901 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Spens

750 €

Spens. Izdaje se trosoban stan, 70 m2. ID#11085…

  • Soba: 3.0
  • 11 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

218,500 €

ODLIČAN TROSOBAN-RUMENAČKA 95m2 ID#11073…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

206,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 77.00m2, 206000 eur ID#11061…

  • Soba: 3.0
  • 2,675 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

152,500 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 63.00m2, 152500 eur ID#11060…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Futog, 150.00m2, 250000 eur ID#11056…

  • Soba: 6.0
  • 1,373 €/m2
  • 150 m2

Novi Sad Centar

280 €

Centar samo kod nas ID#11048…

  • Soba: 0.0
  • 7 €/m2
  • 38 m2