EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Podbara

300 €

Stan u ponudi za odabrane ID#11249…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

850 €

trosoban stan u centru ID#11236…

  • Soba: 3.0
  • 14 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

700 €

Centar , odličan stan za odabrane ID#11235…

  • Soba: 2.0
  • 16 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Rotkvarija

370 €

Odlična ponuda ID#11231…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Banatić

151,410 €

PRODAJA stan_2.5: 55M2+4,5M2 TERASA-ŽELEZNIČKA STANICA_Banatić ID#11216…

  • Soba: 2.5
  • 2,753 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

117,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194…

  • Soba: 2.0
  • 2,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

259,000 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN DUPLEKS SA PARKING MESTOM ID#11192…

  • Soba: 4.0
  • 2,755 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

Prodaja Jednoisposoban-36m2-lift, nadogradnja ,Grbavica ID#11187…

  • Soba: 1.5
  • 2,583 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

130,000 €

Prodaja stana-Trosoban, Centar-Stan na dan! ID#11184…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

125,000 €

Ekskluzivna ponuda. Lokal. Centar ul.Ilije Ognjanovića. Uknjižen. ID#11183…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 44 m2

Beograd na vodi, stan za hedoniste

1,800 €

Beograd na vodi, stan za hedoniste ID#11175…

  • Soba: 3.0
  • 25 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

KUĆAna prodaju-Sremska Kamenica, Novi Sad ID#11174…

  • Soba: 10.0
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Tražite oazu mira a da ste blizu g

204,000 €

Tražite oazu mira a da ste blizu grada..ovo je za Vas ID#11172…

  • Soba: 10.0
  • 1,000 €/m2
  • 204 m2

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

99,819 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 36.97m2, 99819 eur ID#11167…

  • Soba: 1.5
  • 2,698 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Kej

800 €

Izdavanje-Trosoban, 73m2, Polunamešten* Beogradski kej ID#11163…

  • Soba: 3.0
  • 11 €/m2
  • 73 m2