EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

143,500 €

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu ID#12056…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

400 €

Izdajemo garsonjeru u Pupinovoj palati, centar, Novi Sad, 400e ID#7553…

  • Soba: 0.5
  • 14 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Liman 2

167,000 €

PRODAJA - DVOIPOSOBAN - 59M2 - LIMAN 2 ID#12047…

  • Soba: 2.5
  • 2,982 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

130,000 €

Prodaja-komforan dvosoban stan kod Sajma-62m2 ID#12095…

  • Soba: 2.0
  • 2,097 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Rotkvarija

400 €

Izdavanje - 2.0 - Rotkvarija - namešten - sa parking mestom * ID#12097…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Spens

850 €

IZDAVANJE - 2.0 STAN - SPENS - garažno mesto ID#11939…

  • Soba: 2.0
  • 20 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

3,000 €

IZDAVANJE POSLOVNOG PROSTORA - BULEVAR OSLOBOĐENJA-287m2 ID#12107…

  • Soba: 0.0
  • 10 €/m2
  • 287 m2

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Socijalno

250 €

GARSONJERA NA POTEZU SOCIJALNOG ID#12108…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Spens

650 €

Izdavanje - 1.5 stan - Spens ID#12106…

  • Soba: 1.5
  • 17 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

215,000 €

PRODAJA - ODLIČAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA! ID#12104…

  • Soba: 3.0
  • 3,116 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 4

174,760 €

Prodaje se 2.0 stan-Liman IV, 55m2 ID#12070…

  • Soba: 2.0
  • 3,361 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

230,000 €

PRODAJA - FENOMENALAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA ID#12051…

  • Soba: 3.0
  • 3,538 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005…

  • Soba: 3.0
  • 3,065 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

4,224 €

IZDAVANJE Lokal: NOVI SAD-Sajam, Novosadskog sajma, 220.00m2, 4224e ID#11148…

  • Soba: 0.0
  • 19 €/m2
  • 220 m2