EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Sajmište

169,440 €

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam ID#9058…

  • Soba: 2.5
  • 3,605 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

182,000 €

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Kej

155,000 €

PRODAJA-Renoviran, dvosoban-Kej, Centar-42m2 ID#11717…

  • Soba: 2.0
  • 3,690 €/m2
  • 42 m2

Sremska Kamenica Ledinci

77,000 €

Prodaja*Plac-Ledinci, 911m2 ID#12078…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Sajmište

750,000 €

Prodaja specifične nekretnine- 236 m2 ID#10948…

  • Soba: 5.0
  • 3,866 €/m2
  • 194 m2

Novi Sad Detelinara

129,000 €

Prodaja, Dvosoban-Detelinara 40m2! ID#12088…

  • Soba: 2.0
  • 3,225 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

186,000 €

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042…

  • Soba: 2.5
  • 3,100 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Spens

850 €

Izdavanje lux stana- Spens - 2.0 ID#12084…

  • Soba: 2.0
  • 19 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

500 €

Izdavanje stana - Bulevar Oslobođenja - 2.0 ID#12073…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Kej

450 €

Izdavanje - KEJ GARDEN RESIDENCE - 3.0 - 450 EUR ID#12069…

  • Soba: 3.0
  • 8 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Socijalno

800 €

Izdavanje lux stana 2.0 sa garažnim mestom u zgradi - SOCIJALNO ID#12024…

  • Soba: 2.0
  • 21 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Veternička rampa

127,600 €

Prodaja-Dvosoban, 44m2, Uknjižen! Novogradnja ID#12093…

  • Soba: 2.0
  • 2,900 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

145,000 €

LUKS RENOVIRAN TROSOBAN STAN U PETROVARADINU-74m2 ID#12089…

  • Soba: 3.0
  • 1,959 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

118,500 €

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085…

  • Soba: 1.5
  • 2,963 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

129,000 €

Prodaja-Dvosoban, 43m2-Uknjižen, Novogradnja ID#12074…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

126,000 €

Prodaja jednoiposobnog lux nameštenog stana na Grbavici ID#12057…

  • Soba: 1.5
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2