EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Liman 3

600 €

Samo kod nas ID#5673…

  • Soba: 3.0
  • 8 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Salajka

360,000 €

Odličan četvorosoban stan na Salajci ID#5646…

  • Soba: 4.0
  • 3,564 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

550 €

Izdavanje Stana:Avenija Galens Novo-Jednoiposoban+Garaža ID#5024…

  • Soba: 2.0
  • 14 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

2,000 €

IZDAVANJE Kuća: NOVI SAD- Vase Stajića, 260m2- Možekao poslovni prostor! ID#12027…

  • Soba: 10.0
  • 8 €/m2
  • 260 m2

Novi Sad Adice

1,300 €

Izdavanje odlične kuće 260m2, Adice ID#10543…

  • Soba: 10.0
  • 5 €/m2
  • 260 m2

Novi Sad Centar

350 €

Samo kod nas ID#12032…

  • Soba: 1.5
  • 12 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Liman 1

400 €

IZDAVANJE Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Liman I, Fruškogorska, 43.00m2, 400e ID#12045…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

500 €

Odličan lokal u ponudi ID#12044…

  • Soba: 0.0
  • 4 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Rotkvarija

500 €

odličan dvosoban stan ID#12046…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Rotkvarija

400 €

Izdaje se dvosoban stan na Rotkvariji - mogu mali kućni ljubimci ID#10549…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

448,950 €

Prodaja stana Pupinova palata - 73m2, Trosoban, Centar, Lux opremljen ID#11944…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

116,500 €

Prodaja stana, jednoiposoban, Novo naselje, 43 m2. ID#12064…

  • Soba: 1.5
  • 2,709 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

250 €

Kompletno opremljena garsonjera na Grbavici 250 eur - ključ u kancelariji ID#12068…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

31,000 €

Ekskluzivna prodaja, Graža-Grbavica, 17m2 ID#11907…

  • 1,824 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

300 €

Izdajemo 1.5 stan u Futoškoj ulici, Novi Sad, 300e, Pet Friendly ID#12065…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Socijalno

350 €

IZDAVANJE - DVOSOBAN - SOCIJALNO ID#12040…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 40 m2