EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Novo Naselje

40,000 €

Lokal u ponudi ID#11355…

  • Soba: 0.0
  • 1,481 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Podbara

176,130 €

Prodaja trosobnog stana, Podbara. Ekskluzivna ponuda. Garažno mesto. ID#11354…

  • Soba: 3.0
  • 2,936 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

500 €

Petrovaradin , odličan stan za Vas ID#11353…

  • Soba: 3.0
  • 4 €/m2
  • 123 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

500 €

Petrovaradin ID#11352…

  • Soba: 3.0
  • 4 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Adice

250 €

Adice , stan u ponudi ID#11347…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Spens

500 €

Izdavanje-dvoiposoban-53m2-Spens ID#11330…

  • Soba: 2.5
  • 9 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Prodajemo stan-Novi Sad, Bulevar Evrope ID#11308…

  • Soba: 2.0
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

240,000 €

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara ID#11297…

  • Soba: 5.0
  • 2,000 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Rumenka

1,150 €

U ponudi odličan poslovni prostor ID#11287…

  • Soba: 0.0
  • 10 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Banatić

200,100 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Banatić, Gagarinova, 200100 eur ID#11271…

  • Soba: 3.0
  • 2,900 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

155,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Sajam ID#11267…

  • Soba: 2.5
  • 2,870 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

700 €

Izdavanje stana u funkciji salona lepote ID#11263…

  • Soba: 1.5
  • 18 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Centar

200 €

Izdavanje lokala centar ID#11261…

  • Soba: 0.0
  • 13 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Centar

45,000 €

Prodaje se lokal u centru. Uknjižen ID#11260…

  • Soba: 0.0
  • 3,000 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Sajmište

320 €

Izdavanje-Jednosoban-28m2-Sajam ID#11256…

  • Soba: 1.0
  • 12 €/m2
  • 26 m2