EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adamovićevo naselje

500 €

Novo odmah dostupno Galens 40m2 ID#11212…

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Prodaja garsonjere u blizini Sajma ID#11113…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Telep

400 €

Stan samo kod nas u ponudi, ključ u kancelariji ID#10833…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Socijalno

120,000 €

PRODAJA stana 2.0 Socijalno, Novi Sad ID#10830…

  • Soba: 2.0
  • 2,727 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

500 €

Izdavanje- Centar -Trosoban-dozvoljeni ljubimci ! ID#10824…

  • Soba: 3.0
  • 7 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu! ID#10798…

  • Soba: 1.5
  • 3,088 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

350 €

Telep, odlična ponuda, ključ u agenciji ID#10764…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

200 €

Izdaje se garsonjera na Telepu ID#10711…

  • Soba: 0.5
  • 8 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

220 €

Izdavanje garsonjere , Grbavica ID#10572…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

236,000 €

Prodaja-Lux namešten-Trosoban stan-69m2-Uknjižen! ID#9905…

  • Soba: 3.0
  • 3,420 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Podbara

400 €

Izdaje se dvosoban stan na Podbari + parking mesto ID#9826…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Salajka

250 €

Salajka , 0.5 u ponudi ID#9085…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

134,400 €

Prodaja-Novi Sad, Nova Detelinara-48m2, Uknjižen, Parking! ID#9074…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200 €

Izdavanje stanova Novi Sad ID#8605…

  • Soba: 1.5
  • 8 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Podbara

380 €

JEDNOIPOSOBAN - Podbara - Izdavanje ID#7838…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2