EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Salajka

270 €

Salajka, garsonjera u ponudi ID#11946…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

85,000 €

Prodaje se garsonjera Nova Detelinara. Uknjiženo ID#11943…

  • Soba: 0.5
  • 3,400 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Rotkvarija

450 €

Izdavanje: Kraljev park, Prelep, moderno opremljen jednoiposoban, 600EUR. ID#11933…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Kisač

133,900 €

Prodaja kuće-Kisač.Uknjiženo.Ekskluzivna ponuda ID#11932…

  • Soba: 5.0
  • 400 €/m2
  • 335 m2

Novi Sad Kisač

43,680 €

Plac na prodaju Kisač, 1696 m2. Uknjižen.Ekskluzivna ponuda ID#11931…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

181,795 €

Prodaja komfornog dvosobnog stana sa prelepom terasom od 36m2 ID#11928…

  • Soba: 2.0
  • 2,597 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Novo Naselje

400 €

odlična nekretnina u ponudi, ključ u kancelariji ID#11927…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

700 €

Lokal u ponudi ID#11924…

  • Soba: 0.0
  • 23 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

Grbavica , odličan stan ID#11921…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Socijalno

600 €

IZDAVANJE SOCIJALNO DVOIPOSOBAN 600E ID#11920…

  • Soba: 2.5
  • 12 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Socijalno

155,000 €

Kraljev park-Namešten dvosoban stan sa parking mestom ID#11916…

  • Soba: 1.5
  • 4,189 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

188,000 €

DUPLEX-63M2-NOVA DETELINARA ID#11913…

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

250 €

Stan za tihu delatnost ID#11912…

  • Soba: 1.0
  • 8 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

26,000 €

GARAŽNO MESTO-14M2-Adamovićevo naselje-Top lokacija ID#11911…

  • 1,857 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Liman 4

162,000 €

Dvosoban stan-Liman 4,55m2- Uknjižen ID#11903…

  • Soba: 2.0
  • 2,945 €/m2
  • 55 m2