EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

97,000 €

Prodaja jednoisposobnog stana-Adice 31m2, Namešten ID#12010…

  • Soba: 1.5
  • 3,129 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

136,990 €

Prodaja komfornog dvosobnog stana na Avijaciji ID#12009…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 56 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

300 €

Izdaje se komforan stan - 0.5 - Preradovićeva - sa parking mestom ID#12004…

  • Soba: 0.5
  • 12 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

350 €

Novi Sad-Nova Detelinara, Hadži Ruvimova, 41m2, 350 eur ID#12002…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

500 €

Izdaje se prelep dvosoban stan u Aveniji! ID#11983…

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

2,500 €

PRODAJA TROSOBNOG STANA U IZGRADNJI-TELEP ID#11981…

  • Soba: 3.0
  • 40 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

2,500 €

PRODAJA TROSOBNOG STANA U IZGRADNJI-TELEP ID#11976…

  • Soba: 3.0
  • 43 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

280 €

odlična garsonjera ID#11971…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Grbavica

87,000 €

Grbavica odlična investicija ID#11969…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Podbara

450 €

Stan za tihu delatnost ID#11966…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

2,650 €

PRODAJA DVOSOBNOG STANA U IZGRADNJI-TELEP ID#11964…

  • Soba: 2.0
  • 56 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

250 €

Odličan stan u ponudi može i za tihu delatnos ID#11963…

  • Soba: 2.0
  • 5 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

2,700 €

PRODAJA GARSONJERE U IZGRADNJI-TELEP ID#11961…

  • Soba: 0.5
  • 93 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

800 €

PUPINOVA PALATA-Dvosoban, 56m2, 800eur! ID#11959…

  • Soba: 2.0
  • 14 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

185,000 €

Stan u centru , odlična investicija ID#11949…

  • Soba: 2.0
  • 3,700 €/m2
  • 50 m2