EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Grbavica

750 €

LUX NEKRETNINA NA GRBAVICI - 750 EURA SA UKLJUČENIM TROŠKOVIMA ID#3905…

  • Soba: 1.5
  • 14 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

500 €

Novi Sad, Izdajemo 2.0 stan na Grbavici, 45m2, 500 ID#3847…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

400 €

Jednoiposoban stan u centru grada, 350 eura ID#3839…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

350 €

Novi Sad-Centar, Petra Drapšina, sa parkingom, 34m2, 350 eur ID#3786…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772…

  • Soba: 3.0
  • 1,670 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Sajmište

330 €

IZDAVANJE: Novi Sad - Sajam, Rumenačka, 330 eur ID#3675…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Liman 3

400 €

Dvosoban stan, 400 eura sa uračunatim troskovima, Liman 3. ID#3632…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

1,200 €

Novi Sad-Centar, Železnička, 92.52m2, ID#3482…

  • Soba: 3.0
  • 13 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Grbavica

370 €

IZDAVANJE Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Grbavica, Gogoljeva, 40.00m2, 400 eur ID#3456…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Liman 2

216,300 €

Troiposoban, renoviran stan s pogledom na grad. Liman II ID#3394…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Novo Naselje

200,850 €

Kompletno opremljen LOKAL sa dve bašte. 65m2,133 900eur ID#3385…

  • Soba: 0.0
  • 3,090 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 4

193,640 €

LIMAN IV.Idealan za porodično stanovanje. Troiposoban, 94 m2. ID#3212…

  • Soba: 3.5
  • 2,305 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Rotkvarija

300 €

Garsonjera, Kraljevića Marka. 300 eura ID#3204…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

259,045 €

Novi Sad-Podbara, Marka Miljanova, 95.00m2 ID#3081…

  • Soba: 4.0
  • 2,727 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

1,100 €

Renovirana kuća u centru! 5 PARKING MESTA! 110.00m2, 1500 eur ID#2945…

  • Soba: 5.0
  • 10 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,050 €

Jednoiposoban namešten stan, Bulevar Evrope. 139050 eura ID#2938…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2