EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Rotkvarija

300 €

Stan u zakup ID#5133…

  • Soba: 1.5
  • 14 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Grbavica

800 €

Tolstojeva 3.0 sa Parkingom ID#5131…

  • Soba: 3.0
  • 11 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

650 €

Lux Stan Bulevar Patrijarha Pavla 47m2 ID#5117…

  • Soba: 2.0
  • 14 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

280 €

Novo u ponudi-Rumenačka 30m2 280e ID#5090…

  • Soba: 1.0
  • 9 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Grbavica

113,300 €

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA GRBAVICA ID#5078…

  • Soba: 1.0
  • 3,541 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

572,100 €

Prodajemo poslovni prostor na dve etaže u centru 161m2 ID#5069…

  • Soba: 0.0
  • 3,553 €/m2
  • 161 m2

Novi Sad Veternk

228,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Veternik, , 300.00m2, 228000 eur ID#5059…

  • Soba: 10.0
  • 760 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Novo Naselje

82,300 €

Prodajemo lokal na Novom naselju, odmah useljiv, 47m2, 82300e ID#5053…

  • Soba: 0.0
  • 1,751 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

154,590 €

Stan na prodaju – Centar, Kralja Aleksandra, Novi Sad ID#5036…

  • Soba: 2.0
  • 2,620 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

1,400 €

Lokal Evrope Top ponuda 120m2 Lokal ID#5031…

  • Soba: 0.0
  • 12 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

500 €

Galens LUX 40m2 600e NOVO ID#5023…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

490 €

IZDAVANJE Stan 1.5: Novi Sad, Turgenjeva, 44m2, 490e ID#5019…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Salajka

1,000 €

Top ponuda!!! Trosoban stan u Kisačkoj + Parking, 1000e ID#5017…

  • Soba: 3.0
  • 17 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

700 €

Danila Kiša 2.0 - 44m2 ID#5005…

  • Soba: 2.0
  • 16 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

700 €

Samo kod nas ID#4996…

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Satelit

700 €

Lux stan za izdavanje ID#4989…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 54 m2