EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Sremski Karlovci Centar

5,000 €

Izdaje se vila sa bazenom u jednoj od najlepših lokacija ID#6071…

  • Soba: 10.0
  • 17 €/m2
  • 296 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

2,000 €

Petrovaradin , odlična nekretnina u ponudi ID#6070…

  • Soba: 10.0
  • 18 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Satelit

139,050 €

Odličan renoviran dvosoban stan u ponudi na traženoj lokaciji ID#6055…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Veternk

1,000 €

Kuća-Poslovni prostor-Kancelarije-Parking-Dvorište ID#6034…

  • Soba: 6.0
  • 6 €/m2
  • 165 m2

Sremska Kamenica Popovica

320,000 €

PRODAJEMO PORODIČNU KUĆU NA POPOVICI, KAMENICA, KUĆA NA POPOVICI 322m2 ID#6018…

  • Soba: 10.0
  • 994 €/m2
  • 322 m2

Novi Sad Detelinara

350 €

NOVA DETELINARA-JEDNOIPOSOBAN ID#6015…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

236,900 €

Prodajemo porodičnu kuću u Bukovcu, Novi Sad, 279m2, 236900e ID#6000…

  • Soba: 10.0
  • 849 €/m2
  • 279 m2

Novi Sad Železnička stanica

500 €

Izdajemo 3.0 stan kao poslovni prostor 95m2- 500e ID#5996…

  • Soba: 3.0
  • 5 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

211,150 €

LUX NAMEŠTEN DUPLEKS - JODNA BANJA ID#5974…

  • Soba: 4.0
  • 2,372 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Grbavica

169,950 €

Prodajemo ulični lokal na Grbavici, Novi Sad, 59m2, 169950e ID#5973…

  • Soba: 0.0
  • 2,881 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

300 €

Izdajemo nameštenu garsonjeru 21m2 Centar, Dimitrija Avramovića- 300 eura ID#5884…

  • Soba: 0.5
  • 14 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

280 €

Lokal 46m2 Bulevar Patrijarha Pavla 280 ID#5880…

  • Soba: 0.0
  • 6 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Salajka

281,190 €

PRODAJA NOVOG NEUSELJAVNOG ČETVOROSOBNOG STANA NA SALAJCI 121m2 ID#5867…

  • Soba: 4.0
  • 2,324 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Centar

1,050 €

Izdavanje: Trosoban, Centar, Lux, Useljiv odmah, 1000e ID#5845…

  • Soba: 3.0
  • 18 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

128,750 €

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

3,000 €

IZDAJEMO SAMOSTALNU KUĆU SA DVORIŠTEM U SVRHU POSLOVNOG PROSTORA ID#5818…

  • Soba: 10.0
  • 6 €/m2
  • 517 m2