EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

300 €

IZDAVANJE Stan 0.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Patrijarha Pavla ID#6971…

  • Soba: 1.0
  • 11 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Centar

400 €

IZDAVANJE STANA-CENTAR, 2.0, 400eur ID#6941…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

280 €

IZDAVANJE Stan 0.5: NOVI SAD-Centar, Pavla Papa, ključevi u agenciji ID#6921…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Detelinara

199,500 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, Tri spavaće sobe, Namešten, Uknjižen ID#6889…

  • Soba: 3.5
  • 2,850 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adice

150,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, 51m2 ID#6883…

  • Soba: 1.5
  • 2,885 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

143,200 €

Grbavica, Trosoban na prodaju-89m2 cena je 1600/m2! Uknjižen ID#6856…

  • Soba: 3.0
  • 1,609 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

66,180 €

PRODAJA Lokal: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 42.00m2, 42.00m2, 66180 eur ID#6813…

  • Soba: 0.0
  • 1,576 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

600 €

IZDAVANJE, JEDNOIPOSOBAN-PARK NOVI SA GARAŽNIM MESTOM ID#6785…

  • Soba: 1.5
  • 16 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

600 €

Odlična nekretnina na traženoj lokaciji ID#6773…

  • Soba: 4.0
  • 10 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

570 €

IZDAVANJE TROSOBNOG STANA NOVI SAD-Novi Sad-Telep, Bulevar Patrijarha Pavla ID#6748…

  • Soba: 3.0
  • 11 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

125,000 €

Stan u srcu Novog Sada ID#6732…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

550 €

IZDAJEMO RENOVIRAN STAN NA NOVOM NASELJU-550 eura ID#6705…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

900 €

Odličan stan 3.0 soban u centru na traženoj lokaciji ID#6661…

  • Soba: 3.5
  • 13 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Klisa

450 €

IZDAVANJE Lokal: NOVI SAD-Novi Sad-Klisa, Savska, 75.00m2, 450 eur ID#6650…

  • Soba: 0.0
  • 6 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Adice

278,100 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 209.00m2, 5.90ari, 278100 eur ID#6624…

  • Soba: 4.0
  • 1,331 €/m2
  • 209 m2

Novi Sad Telep

400 €

Izdajemo jednoiposoban stan, 38m2, 400 eur ID#6573…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 38 m2