EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Novo Naselje

400 €

IZDAVANJE Stan 3.0: NOVI SAD- Novo naselje, Partizanskih baza, 78m2, 400e ID#7474…

  • Soba: 3.0
  • 5 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Salajka

600 €

IZDAJEMO NOV NAMEŠTEN -NEUSELJAVAN STAN U KISAČKOJ SA GARAŽNIM MESTOM ID#7449…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Veternk

2,200 €

IZDAVANJE Kuća: Novi Sad-Veternik, Smeštaj za Radnike ID#7404…

  • Soba: 10.0
  • 11 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Čardak

56,000 €

Prodaja placa-Čardak, 560m2, Povoljan za izgradnju porodične kuće, Uknjižen ID#7386…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

PRODAJA PETOSOBNOG STANA - NOVOGRADNJA ID#7361…

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Grbavica

161,710 €

Dvosoban Grbavica ID#7236…

  • Soba: 2.0
  • 2,995 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Kej

114,700 €

Prodaja stana u blizini Keja ID#7132…

  • Soba: 1.0
  • 3,100 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Grbavica

900 €

IZDAVANJE Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Grbavica, Lasla Gala, 52.00m2, 900 eu ID#7118…

  • Soba: 2.0
  • 17 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

257,500 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Bulevar Oslobođenja, Danila Kiša, 130m2+ ID#7106…

  • Soba: 4.0
  • 2,628 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

400 €

ODLIČNA PONUDA- IZDAVANJE LUX STANA SA PARKING MESTOM ID#7095…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

550 €

Grbavica,odličan stan za zakup ID#7094…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 56 m2

Sremski Karlovci Centar

113,300 €

PRODAJA Kuća: JUŽNO-BAČKI OKRUG-Sremski Karlovci-Centar, , 264.00m2, 113300 ID#7081…

  • Soba: 4.0
  • 429 €/m2
  • 264 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,000 €

BULEVAR-TROSOBAN! Bulevar oslobođenja, 75m2 ID#7071…

  • Soba: 2.5
  • 2,333 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Grbavica

600 €

IZDAJEMO NOV NAMEŠTEN STAN NA GRBAVICI -600 eur ID#7067…

  • Soba: 1.5
  • 14 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Karagača

56,650 €

Odličan plac, Petrovaradin, Karagača-Hitno ID#6973…

  • 0 €/m2
  • 0 m2