EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Grbavica

237,930 €

KOMFORAN, TROSOBAN STAN NA GRBAVICI ID#8196…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

171,500 €

TROSOBAN NOV NEUSELJAVAN *POVRAT PDVA* ID#8195…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

257,500 €

PETOSOBAN-BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#8173…

  • Soba: 5.0
  • 2,077 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Centar

320,000 €

Prodaja stana- Podbara, Novi Sad ID#8148…

  • Soba: 4.0
  • 3,721 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Spens

550 €

IZDAVANJE Poslovni prostor: NOVI SAD-Stari Grad-Spens, Maksima Gorkog, 76m2 ID#8097…

  • Soba: 0.0
  • 7 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

500 €

IZDAVANJE Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, Šafarikova, 40m2, 450 eur ID#8083…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

350 €

Izdajemo 1.5 stan na Podbari, Novi Sad, 350e ID#8049…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Podbara

123,600 €

Renoviran, Podbara, Dvosoban ID#7995…

  • Soba: 2.0
  • 2,747 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

3,000 €

retko u ponudi FUTOŠKA - POSLOVNI PROSTOR 650m2+ - PARKING ID#7990…

  • Soba: 0.0
  • 5 €/m2
  • 650 m2

Novi Sad Novo Naselje

278,810 €

PRODAJA Stan 5.0: NOVI SAD-Novi Sad-Novo naselje, Bate Brkića, 100.00m2 ID#7966…

  • Soba: 5.0
  • 2,788 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Adice

1,000 €

IZDAVANJE Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, Marije Bursać, 126.00m2, 5.00ari ID#7959…

  • Soba: 5.0
  • 8 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Podbara

500 €

IZDAVANJE Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Podbara ID#7920…

  • Soba: 1.5
  • 12 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

550 €

Centar, odlična ponuda za zakup ID#7918…

  • Soba: 2.5
  • 12 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

600 €

Grbavica, odličan moderan stan samo kod nas u ponudi ID#7895…

  • Soba: 1.5
  • 15 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

700 €

Telep, odličan stan 3.0 u ponudi ID#7862…

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

350 €

IZDAVANJE- NOVI SAD-Cara Dušana- jednoiposoban-350 eura ID#7856…

  • Soba: 1.5
  • 8 €/m2
  • 42 m2