EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Banatić

400 €

IZDAVANJE Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Banatić, Bulevar Kralja Petra I ID#8679…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Prodaja stana ID#8674…

  • Soba: 4.0
  • 3,125 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Salajka

400 €

Salajka, odličan stan u ponudi samo kod nas ID#8614…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

1,800 €

Izdavanje Novi Sad POSLOVNI PROSTOR - IZNAD SVIH nov neuseljavan ID#8613…

  • Soba: 0.0
  • 15 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

450 €

IZDAVANJE Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, Matice srpske, 56.00m2, 450e ID#8597…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Liman 3

150,000 €

Prodaje se stan 2.5: NOVI SAD- Liman III, 65.00m2 ID#8540…

  • Soba: 2.5
  • 2,308 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

1,200 €

IZDAJEMO NAMEŠTENO PRIZEMLJE 96M2 NA TELEPU ID#8529…

  • Soba: 10.0
  • 13 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Centar, 96m2, 247200 e ID#8524…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Grbavica

226,600 €

PRODAJA Stan 2.5: Novi Sad-Grbavica, 65m2, u prirodi 78m2 ID#8468…

  • Soba: 2.5
  • 3,486 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

242,050 €

Adamovićevo, odličan stan ID#8460…

  • Soba: 4.0
  • 2,916 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Detelinara

70 €

Park novi, odlična ponuda ID#8437…

  • 5 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Novo Naselje

16,000 €

PRODAJA Garaža: NOVI SAD-Novi Sad-Liman I, Đorđa Nikšića Johana, 12.00m2 ID#8436…

  • 1,333 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Veternk

295,000 €

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434…

  • Soba: 3.5
  • 3,391 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

550 €

Patrijarha Čarnojevića, odličan stan 50m2 ID#8428…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

123,000 €

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419…

  • Soba: 2.0
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2