EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

123,600 €

Centar- dvosoban stan- Novi Sad ID#9312…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

89,000 €

Prodaja STANA ILI POSLOVNOG PROSTORA NA PODBARI ID#9277…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

600 €

Odličan poslovni prostor na Telepu ID#9274…

  • Soba: 0.0
  • 4 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

JEDNOSOBAN STAN NA PRODAJU SATELIT ID#9270…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Centar

372,470 €

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN - CENTAR ID#9247…

  • Soba: 4.0
  • 3,130 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Centar

86,520 €

Jednosoban stan, CENTAR ID#9211…

  • Soba: 1.0
  • 2,884 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

600 €

Bulevar oslobođenja, odličan stan za zakup ID#9204…

  • Soba: 4.5
  • 8 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,000 €

NOVO NASELJE- DVOSOBAN 51m2 ID#9181…

  • Soba: 2.0
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Betanija

247,200 €

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Kej

400 €

Beogradski Kej, odličan dvosoban stan u ponudi ID#9141…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Liman 4

400 €

Liman 4, odličan stan u ponudi ID#9138…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

450 €

Petrovaradin, odličan stan u ponudi ID#9122…

  • Soba: 1.5
  • 12 €/m2
  • 37 m2

Žabalj Žabalj

978,500 €

Građevinski placevi i poljoprivredna zemljišta ID#9119…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Grbavica

550 €

IZDAJEMO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN - GRBAVICA ID#9117…

  • Soba: 3.0
  • 8 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

350 €

Telep, odličan stan za zakup ID#9110…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2