EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Kej

306,000 €

Prodaja Stan 3.0: NOVI SAD-Kej, 85m2 ID#9658…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

400 €

IZDAVANJE DVOSOBNOG STANA - GRBAVICA ID#9656…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 47 m2

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradi

140,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636…

  • Soba: 10.0
  • 1,522 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Liman 4

220,000 €

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634…

  • Soba: 4.0
  • 2,558 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Telep

120,000 €

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja ID#9631…

  • Soba: 1.5
  • 2,857 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

123,600 €

POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN ID#9583…

  • Soba: 2.0
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

1,100 €

Renovirana kuća u centru! 5 PARKING MESTA! 110.00m2, 1500 eur ID#9578…

  • Soba: 5.0
  • 10 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Bulevar oslobođenja, odličan 2.0 stan ID#9563…

  • Soba: 2.0
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Salajka

159,650 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN 58m2- SALAJKA ID#9562…

  • Soba: 3.0
  • 2,753 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561…

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

PRODAJA KUĆE SA VOĆNJAKOM NA FRU

200,850 €

PRODAJA KUĆE SA VOĆNJAKOM NA FRUŠKOJ GORI ID#9560…

  • Soba: 4.0
  • 2,335 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

800 €

Stan u centru grada ID#9542…

  • Soba: 4.0
  • 8 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

Uži centar, stan od 96m2 u ponudi samo kod nas ID#9541…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN STAN ID#9539…

  • Soba: 3.0
  • 2,501 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2