EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Podbara

450 €

IZDAJEMO NAMEŠTEN STAN SA PARKING MESTOM- GUNDULIĆEVA ID#9903…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

149,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja ID#9884…

  • Soba: 2.5
  • 2,614 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

380 €

Bulevar Evrope odličan stan ID#9878…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Odličan, dvosoban stan na Bulevaru Jaše Tomića, bez dodatnih ulaganja! ID#9877…

  • Soba: 2.0
  • 2,709 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,172 €

PRODAJA DVORIŠNOG UKNJIŽENOG STANA SA GALERIJOM ID#9876…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Kej

300 €

GARSONJERA - KEJ ID#9861…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Grbavica

320 €

Odlična, odmah useljiva, garsonjera na Grbavici ID#9840…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

824,000 €

Prodaja stana-Centar*Potpuno opremljen-240m2+40m2 garaža-LUX* ID#9820…

  • Soba: 2.5
  • 4,682 €/m2
  • 176 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Četvorosoban stan- Novi Sad ID#9814…

  • Soba: 4.0
  • 2,991 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

Sajam, odlična ponuda ID#9811…

  • Soba: 3.5
  • 1,931 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Detelinara

196,730 €

Odličan, uknjižen, troiposoban duplex na Novoj Detelinari ID#9806…

  • Soba: 3.5
  • 2,429 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Kej

185,400 €

Beogradski kej – stan sa pogledom i garažom ID#9796…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,500 €

PRODAJEMO DVOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ID#9782…

  • Soba: 2.0
  • 3,088 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

450 €

IZDAJEMO NAMEŠTEN STAN U NOVOGRADNJI- 450 EURA ID#9772…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

250 €

IZDAVANJE GARSONJERE - BULEVAR EVROPE ID#9764…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Rotkvarija

400 €

Izdajemo- Jednoiposoban stan u Kraljevića Marka! ID#9747…

  • Soba: 1.5
  • 8 €/m2
  • 49 m2